زیارت (5)

 

-         نمی‌دونم کی صبح می‌شه؟

-         چی؟!

-         می‌گم کاش زودتر می‌رسیدیم.

-         آهان.

 

 

خنده‌ای نیم‌بند می‌کند و ادامه می‌دهد: دانش‌گاه که می‌ری مدام می‌گی کی بشه تموم بشه. سربازی می‌ری، همین‌طور. اداره می‌ری، همین‌طور. انگار اومدیم برای فرار. برای تموم شدن. آروم و قرار نداری هیچ وقت. شاید فقط باید مرد تا رنگ آرامش واقعی رو چشید.

جمله‌اش که تمام می‌شود، نگاهم می‌کند. دوباره لب‌خندی می‌زند و کمی روی صندلی جا به جا می‌شود. پلک‌هایش را می‌بندد. نفس عمیقی می‌کشد و می‌خوابد. شاید می‌خواهد ادای مرگ را در بیاورد.

برای خوابیدن زود است. بیرون را نگاه می‌کنم. تنها علائم راه‌نمایی کنار جاده دیده می‌شوند. هلال ماه گویی زورش نمی‌رسد زمین را روشن کند. نمی‌دانم کی صبح می‌شود؟!

/ 10 نظر / 30 بازدید
سید حسین نصر ت آبادی

سلام پیش از آنکه به سپیده برسیم سعی کن در تاریکی از ستارها لذت ببری . ................ عاقبت این شب سحر شود . .... به نظر من خیلی بهتر از نوشته های پیشی بود خیلی خوب بود موفق باشی پسرم .

سروش

یا سلام به حسین ای میل زدم اما جوابی نداده هنوز. بگو جواب بدهد. با فیلم کوتاهی از سخنرانی دکتر الگار به روزم.

محمدنبی بندار

سلام من و شما هر شاید اردوی جنوب را شرکت کرده باشیم اما این هم بد نیست اگر بیایی و بمانی در حلقه تا آخر با تمام مشغله فکری و کاری و... شاید اردو بهتر شد با اردوی جنوب و ادات استفهام! یاعلی

ما بیشماریم! راه پیمایی مجازی در کوچه خیابان های اینترنت/از 22 بهمن به مدت یک هفته ما یک هفته اینترنت را تسخیر خواهیم کرد. منتظر حضورتان هستیم. www.bishomar.ir

حمیدرضا شریف

با عرض سلام و ادب و احترام. به استحضار می رسانم وبلاگ این حقیر در بلاگفا به درجه رفیع فیلترینگ نایل آمده و لذا از شما دعوت می کنم تا به آدرس جدید زندگانی شریف در مجموعه پرشین بلاگ قدم رنجه فرمایید. ملتمس دعا. ارادتمند: کوچکترین کوچکترینان / برادرتان حمیدرضا / مشهدالرضا(ع)

محسن عاصی

. به روز شد و از درد های بی سر و تهی شروع کرد که شبیه مسمط بود ! و به کاریکاتورهای رونالد سیرل رسید . وقتی به چشم های بارت نگاه کرد ، فهمید غزل شعر نیست !! قصه هنوز تمام نشده بود با چهارپاره ای ... « دوربینت هنوز برعکس است برکه ات روی ماه افتاده آنقدر گریه کرده ای انگار که علی توی چاه افتاده ! » منتظر خوانش شماست . با احترام .

سید اولاد پیغمبر

سلام فقط باید مرد تا رنگ آرامش واقعی رو چشید. تازه این در موردی صادقه که آدم رو به سمن جهنم راهنمایی نکنند. من هم امشب توی اتوبوسم تا صبح12-14 ساعت راه.آه!! موفق

هادی بهروز

سلام مرد پاک دامن به صبح صادق می رسیم انشالله. شیرازی؟؟

واقعا بی معرفتی.همین