ایالات متحده ی عجز

فَــأْتُـواْ بــِـسُــورَةٍ مِّـن مِّـثْـلِــهِ ...

چون نمی توانند،

می سوزانند!

/ 47 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد سلطانی

با نام خدا سلام وقتی که حرف داری و از ترس ساکتی بعد از مدتها به روز شدم تا شما را مهمان شعرهای خود کنم با یک غزل-مثنوی در کافی شاپ رسالت در خدمت شما هستم منتظر نقد ها و نظرات سبزتان هستم همیشه سبز اندیش باشید یا حق

جشنواره ملی شعر دانشجویان و طلاب

سلام معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری برگزار می کند نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویان و طلاب با توجه به اینکه هیچ محدودیتی در قالب ، موضوع و تعداد اثر وجود ندارد،دبیرخانه جشنواره پذیرایی آثار شاعران گرامی در موضوع و قالب های مختلف خواهد بود. آثار پس از دریافت تفکیک شده و در بخش های زیر، مجزا داوری خواهد شد. مهلت ارسال آثار : 5 اسفند ماه 1389 به 20 اثر برگزیده کمک هزینه عمره مفرده اهدا خواهد شد. علاقه مندان می توانند آثار خود را از طریق آدرس پستی، پست الکترونیکی و نمابر به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. نشانی دبیرخانه:قم.خیابان شهید فاطمی(دورشهر)نبش کوچه 28 مجتمع بعثت واحد 14. کدپستی 66359-37156 دبیرخانه جشنواره ملی شعر دانشجویان و طلاب poemfestival@yahoo.com / shear@ iusfestivals.com : پست های الکترونیکی نمابر: 7839398-0251 برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://poemfestival.blogfa.com مراجعه فرمائید.

فاطمه اختصاری

. ین وبلاگ از هفته ی بعد، تند تند به روز خواهد شد شاید حتی هر روز از دفعه ی بعد بدون خبررسانی منتظرتان هستم! با 3 شعر زنی برهنه تر از شیشه... ف ی ل ت ر شدنم در شب یلدا (ممنونم از دوستانی که آدرس وبلاگ را در لینک های وبلاگشان تصحیح کرده اند) تهدید با چاقو در مراسم شعرخوانی دانشکده ی حقوق چند لینک خواندنی و دستــــــه ی تبــــــــر! .

محمد صالح رزم حسینی

گروه کاریکاتور "زیپ" در کرمان! http://abukoorosh.blogfa.com/

سید مهدی موسوی

سلام با بهترین آرزوها برای شما ممنون می شوم لینک مرا به آدرس جدید تغییر دهید... [گل]

زاویه

سلام خواندم و لذت بردم وحالا دعوتی به یک خوانش ...اگه دوست داشتی بیا و اگه هم نه بازم ...

محسن عاصی

. با جوی ها قسمت شوی هر روز جیشت را داغی اگزوزها بگیراند حشیشت را . . . با نگاهی ماکسیمالیستی به دنیایی که چندان هم بزرگ نیست با 3 شعر جدید (یک ترکیب بند ، یک ترانه و یک چهارپاره) با 2 ناگفته از خودم با کمی ناسیونالیست بازی با کمی نگاهی اصفهانی به پدر نسل نوی سینمای ایتالیا با کلی حرف و شاید با طولانی ترین پست ممکن به روزم و منتظر شما . . . از من نترس این گفتمان ها کاملا عادی ست من قفل فرمان را برای بحث می خواهم ! .

شاهین

سلام با یک کوکا Zero به روزم .

قلندرزاده

سلام با مطلب " شعر چند بخش است آقای مدیر کل " راجع به وضعیت شعر هرمزگان در سایت شاعران هرمزگان در لینک زیر منتظر نظرات شما عزیزان هستیم http://shaeranbnd.com/article52.html