نشریه ی دانشجویی هابیل، اولین نشریه ی غیر دولتی در عرصه ی فرهنگ و تاریخ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی

خوب احتمالا برای شما هم می تونه جالب باشه که نشریه ای غیر دولتی در مورد انقلاب و هشت سال دفاع مقدس شروع به کار کنه.

محسن حسام مظاهری، سردبیر این نشریه می گوید این نشریه روی دکه نمی رود و پخش آن تنها از طریق اشتراک و توزیع های محدود(توزیع به اصطلاح پارتیزانی) می‌باشد. فقط تا 12 شماره ادامه می دهیم، چون فعلا تا 12 شماره حرف داریم. همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس شروع به چاپ می کنیم.

می گوید می خواهیم در مورد دفاع مقدس مردمی بنویسیم نه دفاع مقدس دولتی و مخاطب ما طیف دانشجو و طلبه خواهد بود. رویکردمان تحلیلی است و نسل سوم انقلاب را در نظر می گیریم.

هابیلیان می گویند:بر این باوریم که اگر دیر نشده باشد، لااقل گاه آن رسیده است که نسل سوم انقلاب- که از دوران انقلاب و جنگ، جز خاطرات کودکی نقشی در ذهن ندارد- هم در مقام یک جوینده ی حقیقت، درباره ی این مقولات بپرسد، بحث کند، بنویسد، اظهار نظر کند و حرفی برای گفتن داشته باشد.

ما فکر می کنیم می شود نشریه ای با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منتشر کرد، بودن آنکه وامدار نهاد ها و ارگان ها شد. اگر شما هم با ما موافقید، می توانید با مشترک شدن نشریه، به تحقق این آرمان کمک کنید.

برای اشتراک هابیل کافی است مبلغ هفت هزار تومان به حساب سپهر (بانک صادرات) شماره ی ۰۱۰۰۵۴۶۱۳۴۰۰۹ به نام مهدی آذربایجانی واریز نموده، فیش آن را همراه با فرم تکمیل شده ی مشخصات به آدرس نشریه ارسال کنید.

در ادامه بگم که میتونید برای دریافت پیش شماره ی رایگان این نشریه با شماره تلفن ۶۶۳۹۷۸۸-۰۳۱۱ تماس بگیرین و آدرس بدین تا اون رو واستون ارسال کنن.

هم چنین میتونید با مراجعه به سایت این نشریه فرم اشتراک رو دریافت کنید.

آدرس نشریه: اصفهان، صندوق پستی ۱۹۷۳-۸۱۴۶۵

آدرس اینترنتی: http://www.habil-mag.com/

راستی از قول سردبیر بگم که این نشریه یه تحریریه آزاد داره واسه اونایی که قصد همکاری دارن.

فراموش نکنین که با اشتراکتون میتونید نه تنها به این نشریه بلکه به پا گرفتن این جور کارای غیر دولتی کمک کنید.